user_mobilelogo

Kiedy w 2006 roku decydowałam się na udział w wyborach samorządowych po raz pierwszy, towarzyszyła mi niepewność i obawa czy sprostam takiemu wyzwaniu, czy nie zawiodę tych, którzy na mnie głosowali.

Ci, którzy wówczas postanowili obdarzyć mnie swoim zaufaniem i ci, którzy śledzili moją pracę w samorządzie, wiedzą, że pracowałam przez te lata bardzo ciężko i uczciwie.

W wyborach samorządowych 2010 roku wystartowałam już z pewnym bagażem doświadczeń pracy w poprzedniej kadencji. Poparcie wyborców wzrosło znacznie z 467 głosów w 2006 roku na 996 głosów w 2010. Bardzo mnie to cieszy, bo dodaje pewności, że podejmowane przeze mnie działania służą ludziom i są im potrzebne. Prawo do pracy w obecnej radzie powiatu dało mi poparcie wyborców w ilości 1318 głosów.

Nigdy nie byłam "rasowym" politykiem, zależy mi zawsze na pracy, na rzecz lokalnej społeczności. Chcę być osobą, która godnie reprezentuje swoją Społeczność w Radzie Powiatu, popierać słuszne przedsięwzięcia, działać zgodnie z zasadą "Pro Publico Bono". Pracę tę traktuję jako służbę obywatelską.

Obecnie pełnię funkcję członka zarządu odpowiedzialnego za Oświatę, Powiatowy Urząd Pracy. Sprawuję także nadzór nad Biblioteką Powiatową,

Pracuję w:

- Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Rekreacji
- Komisji Budżetowej i Rozwoju Gospodarczego
- Komisji Statutowej

Pełnię funkcję Przewodniczącej Powiatowej Rady Rynku Pracy.

Jestem członkiem Klubu Radnych PSL

Wszelkie informacje na temat działalności Starostwa Otwockiego, Zarządu i Radnych znajdziecie Państwo na stronie www.powiat-otwocki.pl

Terminy posiedzeń komisji dostępne są:

http://www.powiat-otwocki.pl/index.php?cmd=zawartosc&opt=pokaz&id=708

Na moje dyżury zapraszam zarówno do Urzędu Gminy w Kołbieli, jak i do Biura Rady w Otwocku, po uprzednim umówieniu się telefonicznym (607-226-908) lub mailowym (zakładka kontakt)

Dziękuję za współpracę, setki spotkań, maili, telefonów, gdzie wspólnie rozwiązywaliśmy nasze lokalne problemy, poprawialiśmy drogi, pomagaliśmy sobie nawzajem.